Збірна Харкова з ММА стала чемпіоном України

28 квітня 2021 14:37

Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств (ММА) серед дорослих та молоді відбувся у Харкові. Участь у змаганнях взяли 200 спортсменів із 19 областей України та Києва.

В особистому заліку серед дорослих "золото" у ваговій категорії 61,2 кг. здобув Владислав Дубков.

"Срібло" завоювали наступні харківські спортсмени:
- Олександр Пуляєв (вагова категорія 93+ кг.)
- В’ячеслав Іващук (вагова категорія 83,9 кг.)
- Дмитро Алфьоров (вагова категорія 70,3 кг.)
- Осман Мусаєв (вагова категорія 65,8 кг.)

Бронзові нагороди виграли:
- Микола Коваленко (вагова категорія 93 кг.)
- Кирило Соловйов (вагова категорія 56,7 кг.)
- Марк Зурабов (вагова категорія 56,7 кг.)

У загальнокомандному заліку доросла збірна Харківської області посіла 1 місце. Друге за Київською області, а третє за столицею України.

В особистому заліку серед молоді 1 місце чемпіонату дісталося Кирилові Соловйову (вагова категорія 56,7 кг.), а 3-тє посів Ілля Лисяк (вагова категорія 83,9 кг.)

У загальнокомандному заліку вікової категорії "молодь" "золото" здобула Київська область, на 2-му місці розташувалася Дніпропетровська, на 3-му - Волинська.