"Рулав Одд" по булітах обіграв "БСФК"

25 грудня 2021 17:11

Харків'яни взяли реванш за поразку у Броварах.

"Рулав Одд" по булітах переміг "БСФК" у матчі регулярного чемпіонату УХЛ. Основний час матчу завершився з рахунком 4:4.

"Берсерки" програвали з різницею у дві шайби після двох періодів, але відігралися у заключній 20-хвилинці та зуміли перевести гру в овертайм.

У додатковій 5-хвилинці команди шайб не закинули та визначили найсильнішого у серії післяматчевих булітів. Точніше кидали хокеїсти харківської команди, які забрали виїзну перемогу. Вирішальний буліт у складі "Берсерків" реалізував захисник Олександр Олександров.

Таким чином, "Рулав Одд" взяв реванш у броварської команди за вчорашню поразку по булітах.