Визначилися переможці серії змагань «Kharkiv Grand Prix»

31 жовтня 2016 08:23

Заключний забіг серії змагань «Kharkiv Grand Prix» - «City Run» відбувся сьогодні, 29 жовтня, в Харкові.

Незважаючи на перший сніг, що випав, в забігу взяли участь близько 200 спортсменів. Вони подолали дистанцію 10 км, яка проходила по пр. Науки.

За підсумками змагань, перше місце серед чоловіків посів чемпіон України з бігу на 3 км Артем Алфимов (Лисичанськ). Другим фінішував чемпіон Всеукраїнської універсіади 2015 року на дистанції 3 км з перешкодами Андрій Дещенко (Харків). Третє місце посів срібний призер 3-го Харківського міжнародного марафону Дмитро Пожевілов (Чугуїв).

Кращою серед жінок стала чемпіонка України з бігу на дистанції 1,5-3 км Марина Немченко (Харків). Другою подолала дистанцію призер Харківського і Київського марафонів 2015 року Ольга Донченко (Харків). Третє місце посіла наймолодша учасниця змагань - 15-річна Тамара Северьянова (Харків).

Слід зазначити, що це був третій етап серії змагань «Kharkiv Grand Prix». Раніше пройшли два забіги: «Kharkiv Trail» – пробіг з елементами важкопрохідності (спортсмени долали піщані і грязьові ділянки, спуски і підйоми) та «Night Run» - нічний пробіг з ліхтариками. Таким чином, за підсумками всіх трьох етапів серії вже втретє переможцем  став Андрій Дещенко, а серед жінок кращою бігункою виявилася Ольга Донченко.

22 жовтня 2018
Харків'яни посіли призові місця в забігу «Гонка Нації» в Києві
16 жовтня 2018
Харків`янин прийняв участь у міжнародних змаганнях «Spartan Race» в Іспанії
07 серпня 2018
У Харкові вперше пройшов захід «COLOR RUN»
31 липня 2018
Вперше у Харкові - «барвистий забіг»
15 травня 2017
У Харкові пройшов жіночий забіг «Women Run»
26 жовтня 2016
На вихідних в Харкові відбудеться III-й пробіг серії змагань «Kharkiv Grand Prix»
19 вересня 2016
У парку Горького відбувся нічний забіг з ліхтариками
15 вересня 2016
У Харкові відбудеться II-й пробіг серії змагань «Kharkiv Grand Prix - 2016»
15 серпня 2016
У Харкові відбудеться благодійний забіг "Night Run" в рамках серії пробігів «Kharkiv Grand Prix»