Непроста перемога. "Металіст" таки дотиснув "Ниву"

02 жовтня 2021 20:25

У матчі 11-го туру чемпіонату Першої ліги харківський "Металіст" обіграв "Ниву" з Тернополя з рахунком 2:1.

Рахунок у матчі відкрили гості. На 18-й хвилині Ігор Семенина підкинув ногою м'яч на Ігоря Гаталу у штрафну "жовто-синіх", той красиво віддав пас Сергію Кисленко і останній розписався у воротах Рибки - 0:1.

Через 10 хвилин рахунок зрівняв Підлепенець - головою він забив гол у кут воріт суперника.

Уже наприкінці тайму бразильський нападник харків'ян Матеус Пейшото забив класичний для себе гол - із подачі з кутового французького плеймейкера Фареса Балулі форвард вколотив м'яч у сітку - 2:1.

Другий тайм видався для харків'ян одним із найскладніших у цьому чемпіонаті, але вони зуміли втримати переможний для себе рахунок і вже на 10 очок відірвалися у турнірній таблиці від "Кривбасу".