Накота виграла ЧС з боксу серед молоді

28 листопада 2022 10:00

Планетарна першість завершилася 27 листопада в іспанському місті Ла Нусія.

Представниця федерації боксу Харьківськоі області Вероніка Накота, яка виступає у ваговій категоріі 70 кг, виборола звання чемпіонки світу. У фіналі вихованка БК Авангард/ХТЗ здолала представницю Узбекистану Азізу Зорікову.

Ще двое наших представників Айдер Абдураімов (57 кг, ШВСМ) та Іван Агапов (60 кг, ШВСМ) закінчили свої виступи на стадії чвертьфіналів, увійшовши до вісьмірки найсильніших боксерів світу серед молоді.

Олександр Левченко (67 кг, ШВСМ) та Радмила Радіонова (66 кг, Авангард/ХТЗ) програли свої бої і закінчили виступи на ранній стадії.

Загалом збірна України завоювала на цьому ЧС 4 медалі. Відзначимо, представники ФБУ залишилися незадоволені суддівством чемпіонату.

“Не зважаючи на обставини, пов‘язані із упередженим суддівством, яке подекуди мало і політичний характер, наші хлопці та дівчата показали чудовий результат. Четверо українських боксерів потрапили до фінальної частини змагань. Тетяна Довгаль та Олександр Зеленський здобули срібні медалі. Двічі в Іспанії лунав національний гімн України на честь перемоги Вероніки Накоти та Микити Засенюка, які вибороли золоті медалі”, – відзначили у федерації.

27 березня 2024
Ражба – бронзовий призер міжнародного турніру з боксу у Литві
18 березня 2024
02 березня 2024
У Харкові нагородили переможців та призерів товариського турніру з боксу, який відбувся у Польщі