"Металіст 1925" завершив виступи у Кубку України

27 жовтня 2021 08:56

Команда Валерія Кривенцова розгромно програла "Олександрії".

Харків'яни одразу взяли м'яч під свій контроль, зробивши акцент на позиційній грі. "Олександрія", чекаючи контратак, відкотилася на свою половину поля. І вже на 24 хвилині ця тактика увінчалася взяттям воріт – Еміль Мустафаєв пробив у ближній кут воріт суперника – 0:1. Він же лише за п'ять хвилин подвоїв перевагу своєї команди – 0:2.

У другому таймі "Металісту 1925" хотілося швидше відігратися. Команда пішла вперед, але настільки захопилася власними атаками, що на 53-й хвилині отримала від суперників випад на свої ворота. Забив Копіна – 0:3.

Хоч трохи підбадьорити свій колектив, нарешті розмочивши рахунок, на 63-й хвилині вдалося Криськіву. Він забив після розіграшу кутового з лівого флангу – 1:3. Але команда з Кіровоградськоъ області вже за кілька хвилин відновила перевагу зусиллями Кирюханцева (70) – 1:4.

Під кінець гри харків'яни провели ще один гол за допомогою прострілу Задераки, який успішно завершив Ременюк (85) – 2:4. Однак гості знову знайшли, чим відповісти на в'язтя своїх воріт. Устименко (90+2) зняв усі питання щодо того, хто продовжить боротьбу у чвертьфіналі Кубка України – 2:5.