«Металіст 1925» здобув значну перемогу над «Прикарпаттям»

25 липня 2020 16:33

24 липня 2020 року на стадіоні «Металіст» у 26 турі чемпіонату Першої ліги жовто-сині здобули перемогу над ФК «Прикарпаття» — 3:1

Пропустивши першими, футболісти «Металіста 1925» потім відповіли трьома голами: Ярослав Ямполь у першому таймі з пенальті зрівняв рахунок. Дерек після перерви вивів харківську команду вперед, Максим Єрмоленко в компенсований час поставив фінальну крапку — 3:1 на користь «Металіста 1925».

Це був перший матч «Металіста 1925» після відставки тепер уже колишнього головного тренера Андрія Демченко. Керував харківською командою в.о. головного тренера В’ячеслав Хруслов.

Металіст 1925 (футболки жовті): Сидоренко, Шершень, Поспєлов (к), Цвіренко, Ченбай, Кольцов, Савін (Єрмоленко 72), Ямполь, Дерек (Дехтяренко 83), Дмитренко (Романов 25, Банасевіч 46), Лукас (Давидов 84)

В. о. головного тренера — В’ячеслав Хруслов

Прикарпаття (футболки зелені): Вульчин, Борисевич (к), Пастух, Француз, Сікач, Вацеба (Дербі 63), Геник (Шпирка 76), Кузьмін Воробчак (Дитко 53), Семотюк (Цюцюра 68, Бойко 88), Барчук

Головний тренер — Володимир Ковалюк

Голи: Ямполь 39, з пенальті, Дерек 72, Єрмоленко, 90 + 4 — Кузьмін 18.

У післяматчевому коментарі виконувач обов’язків головного тренера «Металіста 1925» В’ячеслав Хруслов зазначив:

«Я хлопцям казав, що гра буде складною. Так і вийшло, але вони мене почули. Пропустили безглуздий м’яч, хоча концентрація повинна бути з перших хвилин. Добре те, що все так закінчилося! Спасибі хлопцям за перемогу, вони її заслужили.

Я бачив, як хлопці налаштовані на гру, бачив їх бажання. Що б не трапилося, завжди треба грати до кінця. Вони мене почули, і ось вона — наша перемога.

Тепер у футболістів є стимул, вони повірили в себе. Але після трьох поразок поспіль нам було важко — це факт».