Марта Федіна - чемпіонка Європи з артистичного плавання

12 травня 2021 09:30

Харків’янка Марта Федіна стала чемпіонкою Європи з синхронного плавання. Континентальні змагання з водних видів спорту проходять з 10 по 23 травня в Угорщині (Будапешт).

У фіналі технічній програми солісток перше місце посіла харківська спортсменка Марта Федіна. Її виступ судді оцінили в 91.8445 балів. Друге місце виборола Євангелія Платаніоті з Греції (89.2897 балів), а трете білоруска Василина Хондошко (89.2897 балів).

Крім того, Марта Федіна разом з Анастасією Савчук з другим результатом вийшли до фіналу довільної програми дуетів (відбудеться 14 травня).

Сьогодні, 12 травня, збірна України з синхронного плавання, яка повністю складається з харківських спортсменок, боротиметься за медалі в технічній програмі груп та в довільній програмі соло.