Харківські велосипедисти успішно виступили на етапі Кубка світу

13 грудня 2017 09:14

З 8 по 10 грудня в столиці Чилі місті Сантьяго відбувся четвертий етап Кубку світу з велоспорту на треку, на якому спортсмени Харківської області завоювали комплект нагород.

У складі збірної команди України Харківщину представляли Андрій Винокуров та Олена Старікова, які здобули золоту, срібну та бронзову медалі.

Переможно виступила на цьому етапі в жіночому командному спринті Олена Старікова. Разом з Любов’ю Босовою з Винницької області харків’янка у фіналі випередила суперниць з Китаю. Крім того, їхній результат 32.512 сек. став новим рекордом України.

Срібну та бронзову нагороди в медальний кошик збірної України поклав Андрій Винокуров. Він став срібним призером у чоловічому кейріні. У фіналі харків’янин пропустив уперед лише японця Юту Вакімото, поступившись йому 0.256 сек.

Ця медаль та набрані очки дозволили Андрію очолити загальний залік Кубку світу в чоловічому кейріні. Зараз у підопічного Заслуженого тренера України Олени Голубєвої - 1525 очок, і найближчого конкурента німця Йоахіма Айлерса він випереджає на 400 очок.

Бронзовим призером цього етапу Андрій Винокуров став у чоловічому індивідуальному спринті. У півфіналі українець поступився Василіусу Ленделу з Литви, який у підсумку завоював золоту медаль, а в боротьбі за «бронзу» Андрій випередив японця Томоюкі Кавабату.

Заробивши, окрім «бронзи», 400 рейтингових очок, Винокуров очолив загальний залік Кубка світу і в чоловічому спринті. На рахунку Андрія по сумі чотирьох етапів - 1265 очок, що на 40 очок більше, ніж у найближчого конкурента поляка Матеуша Рудіка.

Загалом на цьому етапі українські велосипедисти здобули 2 золоті, 1 срібну та 4 бронзові медалі.

Наступний - заключний етап - Кубку світу з велоспорту на треку відбудеться з 19 по 21 січня у столиці Білорусі.