Харківська бігунка стала чемпіонкою Європи

23 червня 2015 09:43

Харківська бігунка Наталія Погребняк успішно виступила на командному чемпіонаті Європи з легкої атлетики, що проходив 20-21 червня в Чебоксарах (Росія).

Наталія Погребняк виграла забіг на 200 м з персональним рекордом - 22.76 сек. Харків'янка стала єдиною в забігу, кому вдалося вкластися в 23 сек. Крім того, Наталія Погребняк посіла перше місце в складі жіночої естафети 4х100 м і друге - на дистанції 100 м.

У складі збірної команди України також взяли участь харків'яни Вікторія Погорельска, яка в бігу на 5 км фінішувала п'ятою, і Ігор Бодров, який також став п'ятим у чоловічій естафеті 4х100 м.