Харків'янка завоювала золоту медаль на Кубку світу з фехтування на візках

21 лютого 2017 10:33

Харків'янка Євгенія Бреус завоювала золоту та срібну медалі на етапі Кубка світу з фехтування на візках серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату.

Змагання проходили з 17 по 19 лютого в місті Егер (Угорщина). У них взяли участь спортсмени з 19 країн світу.

Перше місце харків'янка завоювали у категорії «шабля» (група «А»), а друге місце - у категорії «шпага» (група «А»). Всього українська збірна у складі 11 спортсменів завоювала чотири золоті, три срібні та п'ять бронзових медалей.

Нагадаємо, що Євгенія Бреус - бронзовий призер Паралімпійських ігор 2016 року в Ріо-де-Жанейро (Бразилія).