Харків'янка забила гол за збірну України в матчі проти Індії

24 лютого 2021 09:44

Жіноча збірна України з футболу, кістяк якої складають гравці харківських клубів "Житлобуд-1" і "Житлобуд-2", провела на зборах в Туреччині контрольний спаринг з командою Індії.

Спочатку у збірної України гра абсолютно не клеїлася. Перші 35 хвилин українки програвали 0:2 і зовсім не могли зачепитися за м'яч. Але все ж до кінця першого тайму їм вдалося мінімально скоротити рахунок. Забіла Ніколь Козлова ("Вірджинія" Тех, США).

Вже у другому таймі рахунок зрівняла харків'янка Дар'я Апанащенко ( "Житлобуд-1"). На 62-й хвилині матчу вона забила з пенальті. Результат гри вирішила Ніколь Козлова. На 93-й хвилині поєдинку вона забила свій другий м'яч у цій грі і вивела збірну України вперед - 3:2.

10 лютого 2022
Харків'янки допоможуть збірній України з футболу поборотися за трофей міжнародного турніру