Харків’янка двічі виграла тенісний турнір у Польщі

21 червня 2020 10:23

22-річна Анастасія Шошина перемогла в одиночному і парному розрядах

У Польщі стартувала серія чотириденних тенісних турнірів. У Гданську харків’янка Анастасія Шошина отримала четвертий номер посіву й дійшла до фіналу, попутно обігравши за мінімальну кількість сетів трьох місцевих суперниць.

У фіналі проти ще однієї польки, першої сіяної Катаржини Кави, Шошина перемогла за три партії, програвши першу на тай-брейку — 6:7, 6:2, 6:3. Головний поєдинок тривав три години. В одиночному рейтингу Всесвітньої тенісної асоціації Шошина посідає 434 місце.

Разом зі ще однією представницею Польщі, Магдаленою Френх, харків’янка вийшла і в парний фінал. Але суперниці знялися з турніру до початку фінального матчу. У парному рейтингу WTA у Шошиної 283 позиція.

Раніше, в Ірпені завершився чоловічий тенісний турнір UTF Gentlemen Invitational. Харківський тенісист зупинився за крок від фіналу.

12 березня 2024
Литовченко виграла міжнародний турнір з пара настільного тенісу
02 березня 2024
У Харкові нагородили переможців та призерів товариського турніру з боксу, який відбувся у Польщі