Харків'янин завоював "бронзу" на ЧС серед військовослужбовців

27 серпня 2021 10:35

33-й чемпіонат світу з велоспорту на шосе серед військовослужбовців проходить у французькому місті Пуатьє.

У стартовий день планетарного турніру двадцятидев'ятирічний харків'янин Олександр Головаш завоював бронзову медаль в індивідуальній гонці на час (дистанція 25 км). Переможцем тут став Барт Леммен із Нідерландів, другим фінішував Луїс Піоре з Франції, яким Головаш поступився 59 і 56 секунд відповідно. Німецького "шосейника" Тобіаса Бака, який став четвертим, українець випередив на 32 секунди. Всього на старт вийшло 20 велосипедистів-військовослужбовців із 10 країн.

Відзначимо, що досвідчений Олександр Головаш вже кілька років успішно виступає у велоспорті на шосе за Харківську область (команда ШВСМ), а на чемпіонаті світу серед військовослужбовців він так само представляє 9-й армійський спортивний клуб м.Одеси.

У жіночій індивідуальній гонці ще одну бронзову нагороду українській збірній принесла Юлія Бірюкова (львівський СКА).

Остаточні підсумки чемпіонату світу з велоспорту на шосе серед військовослужбовців стануть відомі у суботу.