Харків'янин завоював "бронзу" на ЧЄ з дзюдо серед кадетів

20 серпня 2021 12:32

Чемпіонат Європи серед кадетів U18 проходить у Ризі. За медалі змагаються чотири сотні учасників із 37 країн.

У ваговій категорії до 55 кг вихованець Харківського професійного коледжу спорту Назар Вісков достроково переміг суперників із Вірменії та Франції, але в півфіналі поступився Кирилу Вітковському з Білорусі. Потім у боротьбі за третє місце харків'янин успішно подолав суперників із Латвії та Польщі, а в "бронзовому" фіналі - італійця. Проти Вінченцо Манферлотті на другій хвилині Назар виконав прийом із краю татамі на оцінку "іппон" - чиста перемога - і став бронзовим призером чемпіонату.

Ще один харківський дзюдоїст Михайло Фік у ваговій категорії до 60 кг у чвертьфіналі поступився майбутньому чемпіону з Ізраіля. У боротьбі за третє місце Фік також програв.