Греко-римляни з Харкова – чемпіони України

21 листопада 2023 11:21

Кулик, Конєв, Фільчаков і Вишнивецький не залишили шансів суперникам у своїх вагових категоріях.

Чемпіонат України з греко-римської боротьби серед дорослих відбувся 18-19 листопада у Полтаві. У доробку харківських борців 4 золоті, 1 срібна і 2 бронзові медалі.

Андрій Кулик святкував перемогу у ваговій категорії до 72 кг. У фіналі він переміг Сергія Грушина з Київської області. Бронзу виграв ще один представник Харкова Дмитро Васильєв.

У ваговій категорії до 82 кг у боротьбу за золото вели харківʼяни Руслан Конєв та Руслан Абдієв. Перемогу одержав Конєв.

Ярослав Фільчаков (- 87 кг) і Михайло Вишнивецький (130 кг) у фінальних сутичках обіграли суперників з Дніпра Олексія Осняча і Владислава Вороного відповідно. Третє місце у найважчій вазі серед греко-римлян дісталося ще одному представникові Харкова Владиславу Коваленку.