ЧУ з біатлону. Підсумки збірної Харкова

31 березня 2021 15:36

Чемпіонат України з біатлону пройшов у Буковелі (Івано-Франківська область). Харків'яни не змогли піднятися на п'єдестал пошани в жодній дисципліні.

У заключний день ЧУ відбулася змішана естафета. Збірна Харкова виступала в такому складі - Оксана Коваленко, Любов Кіп'яченкова, Олександр Пономаренко і Степан Кінаш. Тільки на першому етапі у Оксани Коваленко було штрафне коло, а в іншому наші біатлоністи стріляли непогано. Проте, на фініші харків'яни за часом від лідерів явно відстали (1:18.40.8).

Раніше в мас-старті серед жінок харків'янка Любов Кіп'яченкова посіла п'яте місце, а Оксана Коваленко - сьоме. В чоловічому мас-старті також п'ятий результат показав наймолодший спортсмен в складі збірної Харкова Степан Кінаш.

17 квітня 2021
Харківський боксер виграв чемпіонат світу
15 квітня 2021
У Харкові пройшли змагання з бразильського джиу джитсу
13 квітня 2021
Юні харківські тхеквондисти завоювали на міжнародних турнірах майже 2 сотні медалей