Харківʼяни – віцечемпіони Кубку України у командних змаганнях з бойового двоборства

16 жовтня 2023 16:23

Кубок України з дисципліни "бойове двоборство" військово-спортивних багатоборств ім. Кульчицького серед дорослих розіграли 13-15 жовтня в Олександрії.

У турнірі взяли участь спортсмени з 13 областей України та Київа. Понад 120 учасників змагалися у стрільбі та всестильовому бої. За підсумками двох розділів харківські спортсменів вибороли друге загально-командне місце, здобувши 5 медалей.

Золото команді принесли Аліса Алімова і Сергій Кузнецов, Віталій Ключник посів 2 місце, а Олексій Путря і Дмитро Юрков здобули по бронзовій нагороді.