Романченко – абсолютний чемпіон національної серії змагань з МТБ

10 августа 2023 11:17

Чергова національна серія змагань з велоспорту маунтенбайк 3-7 серпня відбулася у Чернівцях. Переможці та призери визначалися у трьох дисциплінах МТБ – чемпіонатах країни в багатоденній гонці, гонці в гору та короткому крузі.

За нагороди в усіх вікових групах змагалися близько сотні учасників із 12 областей України.

Абсолютним переможцем цієї національної серії серед юніорів став вихованець харківської ШВСМ Тихон Романченко, який здобув золоті медалі в усіх видах змагальної програми. Також на п’єдестал у трьох дисциплінах нинішньої серії змагань піднімалися вихованки Пісочинської ДЮСШ сестри Карина та Вікторія Кононенки.

Загалом велосипедисти харківської обласної збірної спільними зусиллями здобули 7 золотих, 6 срібних та 3 бронзові медалі.

ЧУ В БАГАТОДЕННІЙ ГОНЦІ
(за сумою чотирьох етапів – індивідуальна гонка на час, крос-кантрі на короткому крузі, гонка в гору та олімпійське крос-кантрі)

Юніори
1 місце - Тихон Романченко
4 місце - Федір Єрьомін

В командному заліку багатоденній гонки серед юніорів Романченко та Єрьомін посіли 1 місце.

3 місце - Ярослава Стецюк

В командному заліку багатоденній гонки серед молодших дівчат Вікторія Кононенко та Ярослава Стецюк посіли 1 місце.

3 місце - Ярослава Стецюк.

Готували спортсменів до цих змагань їхні особисті тренери – Роман Коробов, Ігор Гримайло, Віктор Водолага, Сергій Трофімов та Олександр Московченко.