Коротєєва виграла рейтингові змагання з велоспорту на треку у Швейцарії

01 марта 2024 15:28

Міжнародні рейтингові змагання з велоспорту на треку другої категорії відбулися 29 лютого у швейцарському місті Гренхен.

Боротьбу за нагороди та рейтингові очки вели спортсмени з десяти країн світу, серед них й спортсмени української збірної.

Найбільш вдало в нашій команді виступили дівчата. Вони взяли саму активну участь у розподілі медального фонду, завоювавши на цих змаганнях 1 золоту, 2 срібні та 1 бронзову нагороди. Причому в жіночому скретчі українки зайняли весь п’єдестал пошани!

А найшвидшою за всіх була харків’янка Аріна Коротєєва, яка й одержала перемогу в скретчі. Цей успіх приніс двадцятирічній підопічній Андрія Дубініна та Руслана Підгорного 100 рейтингових балів.

Другий результат у жіночому скретчі показала Анна Колижук з Миколаєва, замкнула призову українську трійку ще одна представниця Миколаєва – Єлизавета Голод.

Також відзначимо, що в гонці Медісон Коротєєва разом з Колижук зайняли п’яту підсумкову позицію, яка принесла дівчатам по 70 рейтингових балів. В гонці на вибуття Коротєєва посіла 12 місце.