Харківські велосипедисти здобули нагороди ЧУ з велокросу

31 октября 2023 12:52

Чемпіонат України з велокросу в змішаній естафеті, а також перший етап чемпіонату країни з велокросу в індивідуальній гонці на короткому крузі відбулися 28-29 жовтня у Житомирі. За нагороди в цих двох велокросових дисциплінах змагалися 139 учасників з 13 областей.

Збірну Харківської області на турнірах представляли 18 спортсменів, які здобули повний комплект нагород: 1 золоту, 1 срібну та 1 бронзову медалі.

ЧУ В ЗМІШАНІЙ ЕСТАФЕТІ

Юніори-юніорки, (4 кола, 8 км)
2 місце – Тихон Романченко, Марина Романенко, Артур Нічволодов у складі об’єднаної естафетної команди разом зі спортсменкою з Житомирської області.

Юнаки-дівчата (4 кола, 7.2 км)
3 місце – Ярослава Стецюк, Карина Кононенко, Вадим Майданник у складі об’єднаної естафетної команди разом зі спортсменом з Донецької області.

Також відзначимо, що в Житомирі в неділю відбулася ще й чоловіча естафетна гонка з велокросу, яка не входила до програми чемпіонату країни і вважалася контрольним стартом. Харків’яни Федір Єрьомін та Єгор Целуйко показали у ній другий підсумковий результат.

ЧУ В ІНДИВІДУАЛЬНІЙ ГОНЦІ НА КОРОТКОМУ КРУЗІ (1-й тур)

Юніори, 4 км
1 місце – Артур Нічволодов.

Готували харківських учасників до цих змагань їхні тренери Андрій Дубінін, Ігор Гримайло, Олександр Московченко, Антон Овсянніков, Сергій Трофімов, Віктор Водолага та Єлизавета Брагіна