Харківські велосипедисти здобули 17 золотих медалей на чемпіонаті України

08 жовтня 2020 07:54

Харківські спортсмени стали переможцями та призерами Відкритого осіннього чемпіонату України з велоспорту на треку, який пройшов у Львові.

За національну першість змагалися спортсмени всіх вікових категорій. Велосипедисти Харківської області 17 разів ставали кращими в юніорських і юнацьких категоріях. Так, Богдан Данильчук, Ігор Швайка, Алла Білецька, Анастасія Івко перемогли у категорії «Юніори та юніорки», а Валентин Кабашний, Данило Кириченко і Софія Трубчанинова — у категорії «Юнаки і дівчата».

Крім того, Владислав Денисенко, Михайло-Ярослав Дудко та Андрій Білогуб здобули друге місце у командному спринті. А Михайло-Ярослав Дудко став бронзовим призером в особистому спринті.

Всього харківські спортсмени завоювали на осінньому чемпіонаті з велоспорту на треку 17 золотих, 13 срібних і 8 бронзових медалей.

01 березня 2024
Коротєєва виграла рейтингові змагання з велоспорту на треку у Швейцарії
Ковтун виграла бронзу рейтингових змагань з велоспорту на треку у Німеччині
12 грудня 2023
Вагаркін – срібний призер міжнародних змагань з велоспорту у Польщі
18 листопада 2023
Білецька у дебютній для себе Лізі чемпіонів фінішувала у ТОП-15 загального заліку