Харківські боксери – чемпіони Європи

04 червня 2019 09:17

«Золото» змагань, які з 22 травня по 2 червня відбулись у Румунії, завоювали Данило Дрижак (вагова категорія - до 46кг) та Матвій Ражба (вагова категорія - 80кг).

За інформацією Управління у справах молоді та спорту ХОДА, на шляху до чемпіонського титулу Данило Дрижак провів чотири поєдинки, в яких впевнено одноголосим рішенням суддів 5:0 здолав суперників з Азербайджану, Хорватії, Росії та Румунії.

Матвій Ражба також переможно провів чотири поєдинки. З рахунком 5:0 він здолав боксерів з Польщі, Білорусі та Чехії, а у фіналі 4:1 - росіянина Микиту Лебедєва.

Срібним призером у вазі до 57кг став В’ячеслав Бригаденко. Він стартував з перемоги 5:0 над суперником з Ізраїлю, потім 3:2 здолав боксера з Румунії та одноголосим рішенням суддів - спортсмена з Молдови, але у фіналі поступився 0:5 росіянину Івану Кобзеву.

Микита Горбатенко став бронзовим призером у вазі до 70кг. На шляху до медалі він переміг суперників з Азербайджану, Німеччини та Англії, але у півфіналі поступився 0:5 росіянину Михайлу Усову, який у підсумку завоював срібну медаль.

Ще одну бронзову нагороду харківські боксери завоювали в змаганнях серед дівчат. У півфінальному поєдинку вагової категорії понад 80кг Софія Богданова поступилася майбутній чемпіонці - російській спортсменці Катерині Родіоновій.

Загалом на цьому чемпіонаті Європи збірна України здобула 2 золоті, 3 срібні та 8 бронзових нагород та посіла третє місце в медальному заліку, пропустивши вперед лише збірні Росії та Болгарії.