Харків’янка перемогла на чемпіонаті світу з самбо

10 листопада 2020 09:28

На чемпіонаті світу з самбо серед дорослих, юніорів та юнаків, що проходив у Сербії, харківські спортсмени завоювали шість нагород. В змаганнях серед жінок у ваговій категорії до 64 кг. чемпіонкою світу стала Анастасія Шевченко. У фіналі харківська спортсменка перемогла Віру Горелікову з Білорусі.

Україну на даних змаганнях представляли 67 спортсменів, в тому числі 8 харків’ян. Окрім Анастасії Шевченко, з нагородами додому повертаються ще п'ятеро.

Серед чоловіків харків’янин Грачик Осипян посів третє місце в ваговій категорії до 52 кг.

Також медалі здобули юніори (спортсмени до 20 років). «Срібло» дісталося Максиму Казначєєву, який в фінальному поєдинку у вазі до 48 кг. поступився росіянину Ігорю Лукашину.

Бронзові нагороди вибороли Данило Мовчан (вагова категорія до 53 кг.), Роман Труш (вагова категорія до 68 кг.) та Денис Смірнов (вагова категорія понад 100 кг.).

Загалом на даному чемпіонаті українські самбісти завоювали 53 медалі: 9 золотих, 16 срібних та 28 бронзових. В загальнокомандному заліку збірна України посіла другі місця серед жінок, юніорів та юніорок, дівчат та юнаків, а також у бойовому розділі серед чоловіків. У спортивному розділі серед чоловіків українські борці стали четвертими.