Харківʼяни виграли командний турнір ЧУ з фехтування

23 октября 2023 14:19

Чемпіонами стали Андрій Деркач, Андрій Опанасенко, Євгеній Горбачук і Роман Свічкар.

Дебютний в олімпійському сезоні 2023-2024 років дорослий чемпіонат України з фехтування відбувся у Києві.

За нагороди найрейтинговіших всеукраїнських змагань першими боролись шпажистки й шпажисти. При цьому в чоловічому турнірі кількість учасників сягнула 104-х спортсменів, у жінок же на медалі найвищого ґатунку претендували 58 фехтувальниць. Загалом у турнірі взяли участь представники дев’яти областей України.

Якщо в чоловічій індивідуальній першості нагороди розділили кияни та харків’яни, то в жіночій увесь подіум склався виключно з київських шпажисток. Дебютне золото на такому рівні виграла Інна Бровко, яка у фіналі перемогла Юлію Свистіль (15:14).

Водночас Нікіта Кошман уже вдруге виграв національну першість – у вирішальному поєдинку він переміг Ігоря Рейзліна (15:13).

Командний турнір у чоловіків виграла команда "Харків-1", за яку виступали Андрій Деркач, Андрій Опанасенко, Євгеній Горбачук і Роман Свічкар. У жінок – перша збірна Львова у складі Аліни Дмитрук, Ксенії Пантелєєвої, Анни Максименко й Анастасії Івченко, а бронзу і в чоловічих, і в жіночих змаганнях здобули збірні "Київ-2".

13 февраля 2024
Сич виграла медалі етапу Європейського кадетського циклу з фехтування на шпагах у Кракові