Самуляк виграла 3 медалі на ЧЄ з важкої атлетики

16 февраля 2024 09:39

Україна ж здобула подвійний подіум в одній ваговій категорії.

У ваговій категорії до 64 кг українки розпочали змагання з ривку, у якому харківʼянка Світлана Самуляк виконала спробу на 101 кг та завоювала малу золоту медаль. Натомість вінничанка Ганна Давидова стала другою з результатом у 100 кг.

У поштовху боротьбу українським атлеткам нав'язала полька Вікторія Волк. Вона подужала 121 кг і здобула мале "золото", випередивши Давидову (120 кг). Самуляк показала третій результат — 118 кг.

За сумою багатоборства чемпіонкою Європи стала Ганна Давидова. Срібна нагорода дісталась Світлані Самуляк, яка всього на один кілограм поступилась партнерці по збірній.

Відзначимо, Світлана Самуляк стала срібною призеркою Євро вдруге поспіль. На торішньому турнірі вона програла "золото" румунці Андреї Котруті у вазі до 55 кг.