Харківські біатлоністи виграли ЧУ

26 декабря 2023 10:44

Національна першість з біатлону відбулася 20-24 грудня у Яворові на Львівщині.

У спринті серед чоловіків боротьбу за золото вели харківські біатлоністи. Перемогу з результатом 23:57,2 здобув Степан Кінаш. Віцечемпіоном став Олександр Понамаренко (23:44,1). Третім фінішував тернополянин Антон Дудченко (24:24.3).

На рахунку Кінаша також срібна медаль у гонці переслідування серед чоловіків (37:19,4). Харківський спортсмен програв переможцеві гонки Русланові Ткаленку з Чернігівської області майже 45 секунд. Третє місце посів Дмитро Грущак з Тернопільщини (37:44.1).

У жіночому спринті золоту медаль Харкову принесла Любов Кип’яченкова (21:44,7). Суперницю з Закарпатської області Олександру Меркушину, яка посіла друге місце, вона випередила на 11,9 секунди. Бронзову медаль у цій гонці здобула Олена Городня з Львівщини (22:53.7).

У змішаній естафеті харківські біатлоністи (Любов Кип'яченкова, Оксана Коваленко, Олександр Пономаренко та Степан Кінаш) посіли четверте місце (1:06:22.9), програвши команді переможців із Сумської області майже 4 хвилини.