Кипʼяченкова розпочала виступи на літньому ЧУ з біатлону

20 сентября 2023 13:11

Українські біатлоністи провели перший старт після завершення літнього чемпіонату світу. Харківʼянка Любов Кипʼяченкова поки що без медалі.

У Львівській області розпочався літній чемпіонат України з біатлону. Перші медалі національної першості розіграли у спринтерських гонках серед чоловіків та жінок.

До змагальної програми цьогорічного літнього чемпіонату України з біатлону увійшли три дисципліни: спринти, а також гонки переслідування та класичні естафети.

Першими на старт літнього чемпіонату України з біатлону вийшли чоловіки. Пізніше у дебютний день турніру змагалися жінки.

Лідерами чоловічого спринту були біатлоністи основи збірної України. Вирішальним для визначення переможця стало останнє коло. На ньому Артем Тищенко, який не допустив жодного промаху, програв Артему Примі 11 секунд та фінішував другим. Замкнув призову трійку Денис Насико.

Жіночий спринт також виграла представниця команди "А" під час підготовки до сезону 2023/24 – Ірина Петренко. Біатлоністка допустила одну хибу на стрільбі, але випередила другу Дарину Чалик на 19 секунд. Третьою на фініші спринту серед жінок стала Ірина Шевченко, з однією помилкою на стрільбі біатлоністка програла лідерці понад 40 секунд. Харківʼянка Любов Кип'яченкова фінішувала шостою.

Загалом турнір у Яворові триватиме чотири дні: з 19-го по 22 вересня.