Збірна України з синхронного плавання – віцечемпіонки світу з водних видів спорту

04 февраля 2024 15:05

У фіналі акробатичної групи харківʼянки набрали 243.3167 бали.

Збірна України, яка складається з харківських спортсменок, здобула першу нагороду в артистичному плаванні на чемпіонаті світу з водних видів спорту. "Срібним" для українських артистичних плавчинь став виступ команди в акробатичній програмі.

У фіналі Марина Алексіїва, Влада Алексіїва, Марта Фєдіна, Олександра Горецька, Вероніка Гришко, Дар'я Мошинська, Анастасія Шмоніна, Валерія Тищенко виконали програму із третьою оцінкою за складністю — 23.8500. Більшу обрали Китай та США — 23.9500 та 24.6000 бала відповідно.

За свій виступ "синьо-жовті" отримали 243.3167 бала – цього результату вистачило на друге місце та першу медаль України в артистичному плаванні на ЧС-2024.
Переможницями змагань стала команда Китаю, яка отримала 244.1767 бала, а замкнули трійку дівчата з США.

ЧС-2024 з артистичного плавання: розклад змагань за участю України:
Понеділок, 5 лютого. 13:00. Технічний дует
Вівторок, 6 лютого. 13:00. Технічна група
Четвер, 8 лютого. 13:00. Довільний дует
П'ятниця, 9 лютого. 13:00. Довільна група.

Відзначимо, чемпіонат світу у катарській Досі стартував у п'ятницю, 2 лютого. Це заключний етап кваліфікації на Олімпіаду-2024. країна претендує на ліцензію у довільній команді.