Лаврова – чемпіонка YONEX Polish International U19 2023

13 ноября 2023 15:31

Загалом харківські спортсменки поклали в скарбничку збірної України 4 нагороди.

Вихованка Харківського бадмінтонного спортивного клубу Софія Лаврова виграла престижний міжнародний турнір з балмінтону YONEX Polish International U19 2023, який 10-12 листопада відбувся у польському місті Білосток.

Бронзовими призерками в жіночі одиночній категорії стали Анастасія Алимова і Раія Альмалалха. У жіночій парі дівчата також виграли бронзу.

За крок до медальної зони в жіночій парі зупинилися Лаврова Софія та Анастасія Єрохіна, які з невеликим відривом дівчатка поступилися майбутнім чемпіонкам у чвертьфіналі та зайняли 5 місце. Дар‘я Кошечкіна з Олександрою Боцман в парі поступилися бронзовим призерам.

Загалом збірна України здобула на цьому турнірі 9 медалей.

У змаганнях взяли участь 137 спортсменів з 14 країн.

18 марта 2024
Олексій Тітов і Євгенія Кантемир – віцечемпіони Dutch International 2024
12 марта 2024
Литовченко виграла міжнародний турнір з пара настільного тенісу
02 марта 2024
У Харкові нагородили переможців та призерів товариського турніру з боксу, який відбувся у Польщі
26 февраля 2024
Вихованки ХБСК виграли бронзу міжнародного турніру з бадмінтону "Uganda International Challenge"