Харківські боксери – переможці і призери всеукраїнського турніру з боксу у Хмельницькому

19 декабря 2023 09:51

Всеукраїнський турнір з боксу серед молоді пам’яті Євгена Кужельного відбувся 12-17 грудня.

У фіналі вагової категорії до 51 кг сильнішого на рингу визначали харківʼяни Назар Малінкін та Максим Зіменко. Перемогу одержав Малінкін. Відзначимо, на цьому турнірі Назар виконав норматив майстра спорту України.

Ще одну золоту нагороду для скарбнички збірної Харківської області у вазі до 48 кг здобув Олександр Зверев. У фіналі наш спортсмен переміг суперника з Одеської області.

Бронзовими призерами стали Данило Лученцов (до 57 кг), Адам Купріянов (до 71 кг) і Микола Лактіонов (до 86 кг).

Підготували спортсменів до турніру їхні тренери Сергій Данильченко, Андрій Марчук, Віталій Яровий, Сергій Штефан та Денис Густодим.