Фурор на ЧУ. Вихованки ХБСК забрали всі нагороди у жіночих категоріях

21 ноября 2023 13:43

Чемпіонат України з бадмінтону 16-19 листопада відбувся у Києві. На рахунку представників Харкова 12 нагород.

У жіночій одиночній категорії увесь п’єдестал пошани зайняли харків’янки. У фіналі Поліна Бугрова з рахунком 21:10, 23:21 перемогла ще одну вихованку Харківського бадмінтонного спортивного клубу Євгенію Кантемир, а третю сходинку між собою розділили Анастасія Алимова і Софія Лаврова.

Аналогічна ситуація склалася і у жіночій парній категорії: наші бадмінтоністки не залишили суперницям жодної медалі. Чемпіонками стали Поліна Бугрова та Євгенія Кантемир. У фіналі з рахунком 21:14, 12:21, 21:17 дівчата здолали харків’янку Єлизавету Жарку та Наталю Войцех з Дніпра. Бронзовими призерками стали харківські дуети Софія Лаврова/Варвара Фролова й Анастасія Алимова/Раія Альмалальха.

Також харків’яни здобули золото і срібло у змішаній парній категорії. Валерій Атращенков і Валерія Рудакова у фіналі з рахунком 21:23, 21:15, 21:11 здолали Гліба Бекетова і Софію Лаврову.

Єдина категорія, де харківські бадмінтоністи залишилися без медалей – чоловіча одиночна. Зате у парній Гліб Бекетов разом зі спортсменом із Дніпра Іваном Дружченко посів друге місце, а бронзову медаль виборов Валерій Атращенков, який грав у парі ще з одним дніпрянином Владиславом Булденком.

18 марта 2024
Олексій Тітов і Євгенія Кантемир – віцечемпіони Dutch International 2024
12 марта 2024
Литовченко виграла міжнародний турнір з пара настільного тенісу
02 марта 2024
У Харкові нагородили переможців та призерів товариського турніру з боксу, який відбувся у Польщі
26 февраля 2024
Вихованки ХБСК виграли бронзу міжнародного турніру з бадмінтону "Uganda International Challenge"