29 травня 2026 11:00
За ініціативи Харківського міського голови Ігоря Терехова у Харкові пройшов турнір з кіберспорту, який об’єднав ветеранів війни та військовослужбовців у атмосфері командної гри, підтримки та спортивного суперництва. Учасники продемонстрували витримку, злагоджену командну роботу та справжній характер — як у житті, так і у грі.
Переможці турніру:
1 місце — команда «Кракен 1654»;
2 місце — команда Управління патрульної поліції у Харківській області;
3 місце — команда «Хартія».
Дякуємо кожному учаснику за силу духу, емоції та незламність!
Теги: