Клуб за місцем проживання «Зірочка» комунального позашкільного навчального закладу «Харківський міський комплексний центр клубів за місцем проживання»


Клуб за місцем проживання «Зірочка» комунального позашкільного навчального закладу «Харківський міський комплексний центр клубів за місцем проживання»

Керівник: Стрюк Артем Борисович

Форма власності: комунальна

Адреса: м. Харків, вул. Москалівська,2

Електронна адреса: kz_club@ukr.net

Телефон: 705-26-00

Коротка історична довідка:  Клуб за місцем проживання «Зірочка» розпочав свою роботу в 1989 році, був розташований в нежитловому приміщенніжитлового будинку, цоколь. Традиційними виховними заходами були районні туристичні зльоти, інтелектуальні ігри «Що? Де? Коли?», проходили конкурси малюнків на асфальті. З 1985 по 2004 роки функціонували гуртки кераміки, ліплення з глини, ізостудія,настільний теніс, шахи, шашки. З 2004 року працювали гуртки фітнесу, оздоровча гімнастика, йога, гурток бальних танців, гурток естрадного танцю, виготовлення іграшок.

«Чому потрібно обрати нас!» 

В клубі «Зірочка» вихованці не тільки навчаються грі в шашки, шахи, розвивають свої здібності, а також роблять красивих тваринок в техніці орігамі, виготовлюють власноруч привітальні листівки або коробки-сувенір. В 2019 році була організована команда з настільного тенісу, яка посіла в міських змаганнях третє місце. З 2014 року традиційно в клубі проходять новорічні свята, свято «Масленої», «День Святого Миколая», «Весна чарівниця». На прохання батьків було організовано гурток сучасного танцю. А для тих, хто хоче доторкнутися до народної творчості, в клубі працює кружок грузинського фольклору.

В приміщенні клубу «Зірочка» розташована сучасна зала для занять танцями, яка відповідає всім сучасним вимогам.

Основні технічні показники спортивної споруди: Приміщення клубу «Зірочка» займає площу 213,30 м2. В приміщенні клубу є зала для занять танцями, шахами та шашками, вбиральня та підсобні приміщення.

Вид діяльності: художньо-естетичний

Розклад занять:

№ з/п

Назва гуртка

Дні роботи

Часи роботи

1

Грузинський фольклор

п`ятниця

15.00-19.00

неділя

12.00-16.00

 

 

 Назад к Центри клубів за місцем проживання
Інформаційні платформи