Клуб за місцем проживання «Золоті колеса» комунального позашкільного навчального закладу «Харківський міський комплексний центр клубів за місцем проживання»


Клуб за місцем проживання «Золоті колеса» комунального позашкільного навчального закладу «Харківський міський комплексний центр клубів за місцем проживання»

КерівникСтрюк Артем Борисович

Форма власності: комунальна

Адреса: м. Харків, вул. Гвардійців Широнінців, 52

Електронна адреса: kz_club@ukr.net

Телефон: 705-26-00

Коротка історична довідка: Клуб за місцем проживання «Золоті колеса » розпочав свою роботу у 1977 році. За роки своєї діяльності клуб «Золоті колеса» був відомий тим, що в ньому працювали гуртки з велосипедного туризму, педагогічні працівники  виховували у своїх вихованців дбайливе ставлення до надбань національної свідомості, мали на меті досягнення максимально можливого рівня фізичної підготовки, навчали застосовувати прийоми страховки та самостраховки, надавати першу долікарську допомогу, взаємодіяти з іншими членами команди, користуватися топографічною та спортивною картою для орієнтування на місцевості. На даний час в клубі багато років також працює гурток сучасної хореографії.

«Чому потрібно обрати нас!»

В залах приміщення клубу «Золоті колеса» розташовані велотренажери для занять велоспортом, працюють спортивні гуртки за договором з ДЮСШ №4 , також є хореографічна зала для занять сучасною хореографією, що відповідає сучасним вимогам. На базі клубу працює творчий колектив «Хореографічний ансамбль «Віночок», відомий  своєю творчістю далеко за межами міста Харкова. Вихованці беруть активну участь у проведенні міських заходів, стають переможцями багатьох міжнародних, всеукраїнських, конкурсів з хореографічного мистецтва.

Основні технічні показники спортивної споруди: Нежитлове приміщення клубу загальною площею 246,00м2 розміщено на цокольному поверсі  дев’ятиповерхового житлового будинку.

Вид діяльності: спортивний

Напрямки за видами спорту: велоспорт, сучасна хореографія

Розклад роботи гуртків:

№ з/п

Назва гуртка

Дні роботи гуртка

Час роботи

 

1

 

велоспорт

понеділок

15.00- 20.00

вівторок

15.00 - 20.00

середа

15.00- 20.00

четвер

15.00- 20.00

п’ятниця

15.00- 20.00

 

2

 

Сучасна хореографія

понеділок

18.00- 20.00

четвер

18.00-20.00

субота

10.00-12.00

 Назад к Центри клубів за місцем проживання
Інформаційні платформи