Клуб за місцем проживання «Вітязь» комунального позашкільного навчального закладу «Харківський міський комплексний центр клубів за місцем проживання»


Клуб за місцем проживання «Вітязь» комунального позашкільного навчального закладу «Харківський міський комплексний центр клубів за місцем проживання»

КерівникСтрюк Артем Борисович

Форма власності: комунальна

Адресам. Харків, вул. Шекспіра, 16

Електронна адреса: kz_club@ukr.net

Телефон: 705-26-00

Коротка історична довідка:Клуб за місцем проживання «Вітязь» розпочав свою роботу у 1970 році. За роки своєї діяльності педагогічні працівники клубу залучали дітей та молодь до занять фізичною культурою та спортом, сприяли пропаганді здорового способу життя, мали на меті розвиток національної свідомості, самореалізації в соціумі, досягнення максимально можливого рівня фізичної, психологічної підготовки.

«Чому потрібно обрати нас»

В даний час в клубі «Вітязь» працюють дві групи гуртка з кікбоксингу, основною метою якого збереження і зміцнення здоров’я, розвиток та підвищення основних фізичних якостей вихованців. В процесі навчання в гуртках з кікбоксингу вихованці набувають навики техніки і тактики ведення спортивного поєдинку.

В приміщенні клубу «Вітязь» розташована зала, обладнана для занять гуртків з кікбоксингу. До гуртків з кікбоксингу залучаються діти молодшого та середнього шкільного віку, згідно з освітньою програмою кікбоксингу. Вихованці гуртків приймають участь у спортивних заходах міста.

Основні технічні показники споруди:Нежитлове приміщення клубу загальною площею 72,9 м2 знаходиться в цокольному приміщенні житлового будинку.

Вид діяльності: спортивний

Напрямки за видами спорту: кікбоксінг

Розклад занять:

№з/п

Назва гуртка

Дні роботи гуртка

Час роботи

 

1

 

Кікбоксинг

вівторок

14.00-20.00

четвер

14.00-20.00

субота

10.00-16.00

 

 Назад к Центри клубів за місцем проживання
Інформаційні платформи