Клуб за місцем проживання «Торсіон» комунального позашкільного навчального закладу «Харківський міський комплексний центр клубів за місцем проживання»


Клуб за місцем проживання «Торсіон» комунального позашкільного навчального закладу «Харківський міський комплексний центр клубів за місцем проживання»

КерівникСтрюк Артем Борисович

Форма власності: комунальна

Адреса: м. Харків, вул. Електровозна, 15.

Електронна адреса: kz_club@ukr.net

Телефон: 705-26-00

Коротка історична довідка:На першому поверсі житлового будинку по вул. Електровозній 15, понад 10 років пустувало приміщення, внаслідок чого воно стало притулком для людей без постійного місця проживання. Жителі мікрорайону звернулись до керівництва міста з проханням розміщення клубу для дітей та підлітків. 24 серпня 2017 року відбулося урочисте відкриття клубу за місцем проживання «Торсіон». 

«Чому потрібно обрати нас!»

Клуб «Торсіон» один з найбільших в країні спортивних клубів для заняття воркаутом та східними єдиноборствами. Зали  для тренувань оснащені сучасними тренажерами та спеціальним спортивним знаряддям, яке відповідає сучасним вимогам. В клубі «Торсіон»  проводяться заняття з Street workout, спортивної гімнастики, загальної фізичної підготовки та східних єдиноборств. Вихованці клубу активні учасники міських, обласних та міжнародних спортивних змагань .

Основні технічні показники спортивної споруди:Приміщення клубу загальною площею 348,9 кв.м. знаходиться на першому поверсі багатоповерхового житлового будинку. В клубі розташовані два спортивних зали: великий (120 кв. м.) та малий (35,8 кв. м.).

Вид діяльності: спортивний

Напрямки за видами спорту: атлетична гімнастика, воркаут

Розклад занять:

№ з/п

Дні роботи

Часи роботи

1.

понеділок

09.00 – 18.00

вівторок

09.00 – 18.00

середа

09.00 – 18.00

четвер

09.00 – 18.00

п’ятниця

09.00 – 16.45

 Назад к Центри клубів за місцем проживання

ІX Гала-зузстріч «KHARKIV SPORT CITY» :
днiчасимiнутисек Детальніше


Інформаційні платформи