Клуб за місцем проживання «Зміна» комунального позашкільного навчального закладу «Харківський міський комплексний центр клубів за місцем проживання»


Клуб за місцем проживання «Зміна» комунального позашкільного навчального закладу «Харківський міський комплексний центр клубів за місцем проживання»

КерівникСтрюк Артем Борисович

Форма власності: комунальна

Адресам. Харків, вул. Культури, 10-А

Електронна адреса: kz_club@ukr.net

Телефон: 705-26-00

Коротка історична довідка:Клуб за місцем проживання «Зміна» розпочав свою роботу у 1975 році. За роки своєї діяльності педагогічні працівники клубу «Зміна» залучали дітей та молодь до занять фізичною культурою та спортом, сприяли пропаганді здорового способу життя, мали на меті розвиток національної свідомості, самореалізації в соціумі, досягнення максимально можливого рівня фізичної, психологічної підготовки.

«Чому потрібно обрати нас»

В даний час в клубі «Зміна »працюють дві групи гуртка з кікбоксингу, одна група гуртка контактного карате, основною метою яких є збереження і зміцнення здоров’я, розвиток та підвищення основних фізичних якостей вихованців. В процесі навчання в гуртках вихованці набувають навики техніки і тактики ведення спортивного поєдинку, виховуються на принципах шанобливості і поваги, зібраності і чесності, наполегливості і впевненості, самовладання і самоконтролю, неприборканого бійцівського духу.

В приміщенні клубу «Зміна» розташована зала, обладнана для занять гуртків з кікбоксингу та контактного карате, в наявності спортивний інвентар. До гуртків з кікбоксингу і контактного карате залучаються діти шкільного віку. Вихованці гуртків приймають участь у спортивних міських заходах, стають переможцями чемпіонатів України, області, інших спортивних змагань даного напрямку (кікбоксинг, контактне карате, козацький двобій). Керівник гуртків з кікбоксингу та контактного карате Гаврічкін С.В. має почесне звання «Майстер спорту України» з контактного карате.

Основні технічні показники спортивної споруди:Нежитлове приміщення клубу загальною площею 91,1 м2 знаходиться на цокольному поверсі  п’ятиповерхового житлового будинку.

Вид діяльності: спортивний

Напрямки за видами спорту: кікбоксінг, контактне карате

Розклад занять

№з/п

Назва гуртка

Дні роботи гуртка

Час роботи

1

кікбоксинг

понеділок

17.00-21.00

середа

17.00-21.00

п’ятниця

17.00-21.00

2

Контактне карате

понеділок

15.00-17.00

середа

15.00-17.00

п’ятниця

15.00-17.00

 Назад к Центри клубів за місцем проживання
Інформаційні платформи