Клуб за місцем проживання «Моноліт» комунального позашкільного навчального закладу «Харківський міський комплексний центр клубів за місцем проживання»


Клуб за місцем проживання «Моноліт» комунального позашкільного навчального закладу «Харківський міський комплексний центр клубів за місцем проживання»

Керівник: Стрюк Артем Борисович

Форма власності: комунальна

Адреса: м. Харків, пр.-т Гагаріна, 316

Електронна адреса: kz_club@ukr.net

Телефон: 705-26-00

Коротка історична довідка: Клуб за місцем проживання «Моноліт» розпочав свою роботу більше 30 років тому. Розташовується в нежитловому приміщенніжитлового будинку на першому поверсі. На початку роботи клуб відносився до залізничної дороги, потім на території клубу був велоклуб. В 2000-х роках «Моноліт» передали комунальній установі, де він став багатопрофільним.

«Чому потрібно обрати нас!» 

Заняття гуртка атлетичної гімнастики виховують стійкий інтерес до занять фізичною культурою, спортом, до зміцнення здоров’я, формування необхідних рухових якостей, а також бажання і уміння займатися фізичними вправами. Керівник гуртка використовує раціональні методи заняття. Заняття у гуртку готують до участі в змаганнях, а головне - створюються умови для самореалізації, соціальної адаптації, соціалізації молоді.

Основні технічні показники: Приміщення клубу «Моноліт» займає площу 87,40 м2. В приміщенні клубу є три спортивні зали, оснащені тренажерами та інвентарем, які відповідають сучасним вимогам, вбиральня та підсобні приміщення.

Вид діяльності: спортивний

Напрямки за видами спорту: атлетична гімнастика

Розклад занять:

№ з/п

Назва гуртка

Дні роботи

Часи роботи

 1

Атлетична гімнастика

понеділок

15.00-21.00

середа

15.00-21.00

п’ятниця

15.00-21.00

 

 Назад к Центри клубів за місцем проживання

ІX Гала-зузстріч «KHARKIV SPORT CITY» :
днiчасимiнутисек Детальніше


Інформаційні платформи