Клуб за місцем проживання «Мілон» комунального позашкільного навчального закладу «Харківський міський комплексний центр клубів за місцем проживання»


Клуб за місцем проживання «Мілон» комунального позашкільного навчального закладу «Харківський міський комплексний центр клубів за місцем проживання»

Керівник: Стрюк Артем Борисович

Форма власності: комунальна

Адреса: м. Харків, вул. Кібальчича, 37

Електронна адреса: kz_club@ukr.net

Телефон: 705-26-00

Коротка історична довідка: Будівля була спроектована і побудована німцями в 30-х роках. В ті часи в приміщенні функціонував клуб дозвілля для робітників місцевого заводу: читалися лекції, влаштовувалися свята, танці, швейні курси, бібліотека. Пізніше на першому поверсі був зроблений кінотеатр для робітників заводу. В 1990 році кінотеатр закрився, та відкрився клуб дозвілля для дітей та підлітків. На сьогодні, клуб «Мілон» входить в мережу закладу.

«Чому потрібно обрати нас!»

Клуб «Мілон» працює з дітьми різних категорій. В навчальному класі проходять заняття з вивчення англійської мови. Програма гуртка призначена для створення максимально комфортних умов, які дозволяють вихованцям успішно пристосуватися до нових вимог сучасного суспільства до особистісних і професійних якостей людини – рівня соціальної підготовки, творчих здібностей у володінні іноземною мовою.

Основні технічні показники: Приміщення клубу загальною площею 162,9 м2 знаходиться в окремо стоячому нежитловому будинку на 1 поверсі. В клубі розташовані один спортивний зал, приміщення для занять, роздягальня, вбиральня.

Вид діяльності: художньо-естетичний

Розклад занять:

№з/п

Назва гуртка

Дні роботи

Часи роботи

1.

Англійська мова

понеділок

15.00 – 19.00

вівторок

15.00 – 20.00

четвер

15.00 – 19.00

п`ятниця

15.00 – 20.00

 Назад к Центри клубів за місцем проживання
Інформаційні платформи