Клуб за місцем проживання «Майстер» комунального позашкільного навчального закладу «Харківський міський комплексний центр клубів за місцем проживання»


Клуб за місцем проживання «Майстер» комунального позашкільного навчального закладу «Харківський міський комплексний центр клубів за місцем проживання»

КерівникСтрюк Артем Борисович

Форма власності: комунальна

Адреса: вул. Данилевського, 39

Електронна адреса: kz_club@ukr.net

Телефон: 705-26-00

Коротка історична довідка: Клуб за місцем проживання «Майстер» розпочав свою роботу у 1985 році. За роки своєї діяльності педагогічні працівники клубу «Майстер» залучали дітей та молодь до занять фізичною культурою та спортом, сприяли пропаганді здорового способу життя, мали на меті розвиток національної свідомості, самореалізації в соціумі, досягнення максимально можливого рівня фізичної, психологічної підготовки.

«Чому потрібно обрати нас!»

В даний час в клубі «Майстер» працюють три групи гуртка джиу-джитсу, основною метою якого збереження і зміцнення здоров’я, розвиток та підвищення основних фізичних якостей вихованців. В процесі навчання в гуртках джиу-джитсу вихованці набувають навики техніки і тактики ведення спортивного поєдинку, виховуються на таких принципах: шанобливість і повага, зібраність і чесність, наполегливість і впевненість, самовладання і самоконтроль, неприборканий бійцівський дух.

Основні технічні показники:Нежитлове приміщення клубу загальною площею 71,2 м2 знаходиться в підвалі п’ятиповерхового житлового будинку побудованого ще 1929 році.

Вид діяльності: спортивний

Напрямки за видами спорту: Джиу-джитсу

Розклад занять:

№з/п

Назва гуртка

Дні роботи

Час роботи

1

Джиу-джитсу

понеділок

15.00-21.00

середа

15.00-21.00

п’ятниця

15.00-21.00

 Назад к Центри клубів за місцем проживання
Інформаційні платформи