Клуб за місцем проживання «Камертон» комунального позашкільного навчального закладу «Харківський міський комплексний центр клубів за місцем проживання»


Клуб за місцем проживання «Камертон» комунального позашкільного навчального закладу «Харківський міський комплексний центр клубів за місцем проживання»

КерівникСтрюк Артем Борисович

Форма власності: комунальна

Адреса: м. Харків, вул.Туркестанська, 24-а

Електронна адреса: kz_club@ukr.net

Телефон: 705-26-00

Коротка історична довідка: Клуб за місцем проживання «Камертон» відрився  в новобудові в 1968 році. Спортивна зала використовувалась для занять з різних видів єдиноборств.

«Чому потрібно обрати нас»!  

На базі клубу працює гурток вільної боротьби, керівник гуртка Караєв Імам Мурадович. За всю історію існування клубу «Камертон» тренери клубу підготували 8 кандидатів у майстри спорту України, 4 майстра спорту та 1 майстра спорту Міжнародного класу.

Під керівництвом керівника гуртка Караєва І.М. його вихованці здобули такі звання: у Чемпіонаті м. Харкова: 4 чемпіона та 3 призера; у Чемпіонаті Харківської області: 2 чемпіона та 8 призерів;

Керівник клубу також є виконавчим директором ОО «Федерація спортивної боротьби м. Харкова», яка є організатором трьох турнірів Міжнародного класу, а саме:

  • турнір з вільної боротьби серед юнаків до 16 років пам’яті Заслуженого тренера СРСР та України Леоніда Олександровича Дуная;
  • Міжнародний турнір з вольної боротьби (u23) пам’яті Майстра спорту СРСР Міжнародного класу Мурада Караєва;
  • Міжнародний турнір пам’яті Майстра спорту СРСР Ованеса Саакяна.

Окрім цього Федерація проводить багато заходів спортивного характеру, в яких приймають участь спортсмени міста Харкова та його гості.

Основні технічні показники спортивної споруди: Один з найбільших за площею клубів в Немишлянському районі. Його площа складає 200,2м2.

Вид діяльності: спортивний

Напрямки за видами спорту: вільна боротьба  

Розклад занять:

№ з/п

Назва гуртка

Дні роботи

Часи роботи

1.

Вільна боротьба

понеділок

 

13.00 - 19.00

середа

 

13.00 - 19.00

субота

 

13.00 - 19.00

 Назад к Центри клубів за місцем проживання
Інформаційні платформи