Клуб за місцем проживання «Добрий молодець» комунального позашкільного навчального закладу «Харківський міський комплексний центр клубів за місцем проживання»


Клуб за місцем проживання «Добрий молодець» комунального позашкільного навчального закладу «Харківський міський комплексний центр клубів за місцем проживання»

Керівник: Стрюк Артем Борисович

Форма власності: комунальна

Адресам. Харків, вул. 23 серпня, 6

Електронна адреса: kz_club@ukr.net

Телефон: 705-26-00

Коротка історична довідка:Клуб за місцем проживання «Добрий молодець» розпочав свою роботу у 1970 році. За роки своєї діяльності педагогічні працівники клубу «Добрий молодець» залучали дітей та молодь до занять фізичною культурою та спортом, сприяли пропаганді здорового способу життя, мали на меті розвиток національної свідомості, самореалізації в соціумі, досягнення максимально можливого рівня фізичної, психологічної підготовки.

«Чому потрібно обрати нас»

В даний час в клубі «Добрий молодець »працюють дві групи гуртка кікбоксингу, основною метою якого збереження і зміцнення здоров’я, розвиток та підвищення основних фізичних якостей вихованців. В процесі навчання в гуртках кікбоксингу вихованці набувають навики техніки і тактики ведення спортивного поєдинку.

В приміщенні клубу «Добрий молодець» розташована зала, обладнана для занять гуртків з кікбоксингу. До гуртків з кікбоксингу залучаються діти молодшого та середнього шкільного віку, згідно з освітньою програмою з кікбоксингу. Вихованці гуртків приймають участь у спортивних заходах міста.

Основні технічні показники: Нежитлове приміщення клубу загальною площею 109,7м2 знаходиться в підвальному приміщенні  житлового будинку.

Вид діяльності: спортивний

Напрямки за видами спорту: кікбоксінг

Розклад занять

№з/п

Назва гуртка

Дні роботи гуртка

Час роботи

1

кікбоксинг

понеділок

16.30-20.30

середа

16.30-20.30

п’ятниця

16.30-20.30

 Назад к Центри клубів за місцем проживання
Інформаційні платформи