Клуб за місцем проживання «Алмаз» комунального позашкільного навчального закладу «Харківський міський комплексний центр клубів за місцем проживання»


Клуб за місцем проживання «Алмаз» комунального позашкільного навчального закладу «Харківський міський комплексний центр клубів за місцем проживання»

Керівник: Стрюк Артем Борисович

Форма власності: комунальна

Адреса: м. Харків, пр. Гагаріна, 264

Електронна адреса: kz_club@ukr.net

Телефон: 705-26-00

Коротка історична довідка:  Клуб за місцем проживання «Алмаз» розпочав свою роботу в 1980 році та мав спеціалізацію з футболу та хокею. Назва клубу з’явилася завдяки футбольній команді «Алмаз», яка була в той час відома не тільки у Харкові, а і за його межами. З 1984 року і по теперішній час клуб став різнопрофільним.

«Чому потрібно обрати нас!» 

Гурток виготовлення іграшок-сувенірів – це місце розвитку творчих здібностей дитини, її образного і творчого мислення, емоційного сприйняття дійсності. В процесі навчання діти набувають практичних навичок у виготовленні шаблонів, підбору та розкрою матеріалів, пошитті та оздоблені іграшок, самостійно працюють із кресленнями, виготовляють об’ємні іграшки, опановують елементи конструювання лялькового одягу. В рамках навчальної програми вихованці засвоюють навички роботи з папером, тканиною, бісером, вчаться в’язати гачком. Протягом навчального року діти виготовляють саморобні м’які іграшки, сучасні ляльки та ляльки-мотанки, аплікації, новорічні іграшки, великодні писанки тощо. Під час занять відбувається формування творчої особистості, художнього смаку, творчої уяви та фантазії. Діти вчаться спілкуватись та отримувати задоволення від праці.

Вихованці клубу мають можливість не тільки  займатися виготовленням іграшок-сувенірів, а і малювати, грати в шашки та шахи, настільний теніс. 

Основні технічні показники: Приміщення клубу «Алмаз» займає площу 89,50 м2. В приміщенні клубу є зала для занять з виготовлення іграшок-сувенірів, місце для гри в шашки та шахи, настільного тенісу, вбиральня,  підсобні приміщення.

Напрямки за видами спорту: художньо-естетичний

Розклад занять:

№ з/п

Назва гуртка

Дні роботи

Часи роботи

 

1

 

Виготовлення іграшок-сувенірів

понеділок

15.00-19.00

вівторок

15.00-17.00

середа

15.00-19.00

четвер

15.00-19.00

п’ятниця

15.00-19.00

 

 Назад к Центри клубів за місцем проживання
Інформаційні платформи