Спортивний клуб «Сафарі»


 Спортивний клуб «Сафарі»

Адреса: Спортивний клуб “Сафарі” -  Україна, 61000 - Харків, Московський проспект, 47

Спортивний клуб “Висота – Сафарі” - Україна, 61000 - Харків, проспект Людвіга Свободи, 48-б

Электронна адреса: famt_kh@ukr.net

Спортивний клуб “Сафарі” було створено 5 грудня 2006 року для популяризації, в першу чергу, серед молоді зайняття спортом та ведення здорового способу життя. У клубі займаються більше 350 осіб – переважно це діти, підлітки, молодь.

Спортивно-оздоровча робота з дітьми, у тому числі по розвитку бойових мистецтв, украй важлива і потрібна для нашого суспільства, а фахівцям клубу “Сафарі” вдається зробити багато що в цьому напрямі.

Для спортивного клубу “Сафарі” пріоритетними завданнями є: освоєння техніки різних бойових мистецтв, розвиток розумових і інтелектуальних здібностей. Ми намагаємося навчити не лише міркувати, але і приймати правильні практичні рішення.

Але, при цьому, наше основне завдання – подавити негативні емоції, а натомість наповнити свідомість вихованців ідеями про хоробрість, віру в себе, в добро, в справедливість, чесність, вірність; навчити молодь важливому принципу: “Стався до інших так, як хочеш, щоб ставилися до тебе”.

У клубі можна спробувати свої сили в тайському боксі МУАЙТАЙ, МУАЙБОРАН, кікбоксінгу К- 1, класичному боксі та в ММА Фрі-Файт.

Провідниками по премудрощах цих та інших популярних єдиноборств вам будуть високопрофесійні й досвідчені тренери, які виховали переможців і призерів багатьох національних та міжнародних першостей. Серед них: заслужені тренери України: Попов О.В., Цуканов В. А., Вінничук А. В., тренери вищої категорії : Марчук А. А., Маляренко В. А., Моргунов А. А., Боровицький О. Л., і вже почали тренувати вихованці клубу: Лукін Б. П., Кушніренко Р. О., Константинов Д. В., Федорков М. І., Боровицький Н. О., Черкашин Ф. С., Алієв Х. А.

 Назад к Спортивні клуби

Фестиваль хіп-хоп культури :
днiчасимiнутисек Детальніше


Інформаційні платформи