Спортивний клуб «ГТО»


 Спортивний клуб «ГТО»

Адреса: м Харків, пр. Л. Свободи, 37 Г.

Телефон: 761-95-80, 761-93-55, +38 063-494-01-11

Электрона адреса: gtosport.kh@gmail.com

Сайт: www.gto-sport.kharkov.ua

Години роботи: Пн-пт. 7:00 - 22:00, сб. 08: 00-22.00, нд. 09:00 - 21:00

Спортивний клуб "ГТО" - молодий клуб, який активно розвивається, успішно працює на ринку фітнес-послуг з 1 лютого 2013. За цей час клуб отримав міцну репутацію і зарекомендував себе професіоналом.

"ГТО" відноситься до сегменту клубів сімейного типу, відмінно поєднує категорії "ціна-якість" і динамічно розвивається, розширюючи спектр послуг та впроваджуючи нові технології.

Ми піклуємося про наших клієнтів, підтримуючи їх у фізичному розвитку та здоровому способі життя, надаючи якісні спортивно-оздоровчі послуги.

Спортивний клуб «ГТО» сам організував і провів змагання з Кроссфіт для клієнтів клубу, також успішно сформована команда з пляжного Регбі «GTOBEACHRUGBYTEAM», змагання проводяться щотижня.

Тренерський склад клубу відрізняється високим професійним рівнем і використовує сучасні методики тренінгу.

Ми прагнемо до виховання здорового й успішного покоління, цілеспрямовано розвиваючи дитячий фітнес та творчі танцювальні напрямки для найменших.

Клуб пропонує широкий спектр послуг і прекрасно підходить для цікавого і корисного дозвілля, надаючи можливість активно пропрацювати м'язи в тренажерному залі, на аеробних і силових заняттях, розслабитися на йозі, і висловити свою пристрасть і індивідуальність в танцювальних напрямках.

Ми опираємося на принципах родинності і ставимося до клієнтів з великою любов'ю і турботою, забезпечуючи їм комфортне і приємне проведення часу в клубі.Назад к Спортивні фітнес клуби

Фестиваль райдер-культур «Компліт 2020» стартует через:
днiчасимiнутисек Детальніше


Інформаційні платформи