Аква-фітнес клуб «ВОЛНА»


Аква-фітнес клуб «ВОЛНА»

Керівник клубу: Тріпелец Світлана Валентинівна

Адреса: вул. Астрономічна, 7-А

Телефон: (057) 315-00-13 

Електронна адреса: aquapark-volna@ukr.net

Сайт: https://clubvolna.com.ua/  

Коротка історична довідка

У 1976 р. побудували басейн «Хвиля». З 2002 р., після капітального ремонту, створюється закритий аквапарк з гірками, масажними установками, протитечіями, саунами та джакузі. Відкривається великий тренажерний зал, зали групових програм і дитячих спортивних секцій, футбольні поля і тенісні корти, кафе. З 2006 р АФК «Хвиля» став спортивним закладом з клубною системою обслуговування. В даний час входить до числа найбільших спортивних клубів м.Харкова. На даний час клуб надає наступний спектр послуг: фітнес, дитячий фітнес, басейн, кафе, салон краси, центр масажних технологій, футбольні поля та тенісні корти.

Основні досягнення

У рейтингу спортивних клубів України, клуб отримав золоту медаль «Лідер галузі» (єдиний в Харкові та в 10-ці кращих клубів України). Наші тренери та клієнти виконують нормативи Майстрів спорту, беруть участь у Чемпіонатах Європи, України та Харкова з жиму штанги, пауерліфтингу, армліфтингу, фітнес-бікіні, водних видів спорту. Діти-вихованці клубу виконують спортивні нормативи і заробляють розряди.

Основні щорічні заходи

Клуб проводить змагання з плавання «Кубок Хвилі», змагання з жиму штанги лежачи та функціонального багатоборства. Футбольні турніри. Проект «Міс фітнес», фіналісти якого беруть участь в Чемпіонаті Харкова Фітнес бікіні і займають призові місця. Змагання з хапкідо. Єдині в м.Харкові AQUA-ZUMBA вечірки з ліцензованим ZIN-тренером.

 Назад к Спортивні фітнес клуби
Інформаційні платформи