Комунальний заклад «Міська спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з водних видів спорту Яни Клочкової»


Комунальний заклад «Міська спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з водних видів спорту Яни Клочкової»

КерівникПроскурін Вячеслав Вікторович

Форма власності:Комунальна власність

Адреса: 61023 м.Харків, вул.Динамівська, 5-А

Сайт:www.aqua-sportschool.edu.kh.ua

Електронна адреса:

Телефон: 702-15-35; 702-15-34 

Коротка історична довідка

Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з водних видів спорту Яни Клочкової (плавальний басейн "Піонер" - архітектори: Р.Г.Зарб, Н.Кожевников, І.С.Хозановскій) почала своє існування з 1977 року.

«Чому потрібно обрати нас!»

Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву - позашкільний навчальний заклад спортивного профілю, який забезпечує розвиток здібностей вихованців в обраному виді спорту, створює необхідні умови для гармонійного виховання, фізичного розвитку, повноцінного оздоровлення, змістовного відпочинку і дозвілля дітей та молоді, самореалізації, набуття навичок здорового способу життя, підготовки спортивного резерву для збірних команд України.

Основні технічні показники спортивної споруди

Спортивна споруда школи водних видів спорту має: дві малих ванни, розрахованих на навчання дітей з однорічного віку, басейн на 25 метрів обладнаний 10-метрової вишкою для стрибків у воду, великий спортивний зал для занять загальною фізичною підготовкою, а також маленький спортивний зал для «сухих »тренувань з малюками.

Вид діяльності

Сьогодні в спортивній школі працюють: відділення плавання, водного поло, стрибків у воду, масажний та медичний кабінети та методичний центр, оздоровчі групи для населення, спортивний дитячий бар «Персей». Заняття здійснюють кваліфіковані тренери - викладачі.

Напрямки за видами спорту

- Відділення стрибків у воду
- Відділення плавання
- Відділення водного полоНазад к Спортивна інфраструктура
Інформаційні платформи