Комунальний заклад «Міська комплексна дитячо–юнацька спортивна школа № 7»


Комунальний заклад «Міська комплексна дитячо–юнацька спортивна школа № 7»

Керівник: Максименко Юрій Михайлович

Форма власності: комунальна

Адреса: 61099, м.Харків, пр-т Московський 246-Б

Електронна адреса: sportshkola7@ukr.net

Телефон: (057) 392-30-80

Сайт: http://dush7.edu.kh.ua/.В

Коротка історична довідка

Школа була відкрита у 1971 році. Школа є одною із провідних шкіл міста Харкова. У школі займаються більш ніж 900 вихованців, працюють 37 ( 8 заслужених тренерів України) тренерів – викладачів.

Вихованці школи неодноразово ставали переможцями світових, європейських та національних чемпіонатів та міжнародних змагань. Серед вихованців школи в різні роки були: ЗМС Гончаров Валерій (гімнастика), Безсонов Володимир (футбол), Чернонос Олександр, Домчевська Юлія (стрибки на батуті), МСМК Козуля Анатолій, Ситнік Олег, Єлагін О., Тимченко Дімітрій (греко-римська боротьба), міжнародний гроссмейстер Ушеніна Ганна (шахи). Серед діючих вихованців нашої школи є дворазова чемпіонка світу МСМК Тарновська Анна та призер чемпіонату світу та Європи -  МСМК Бєдєвкін Дмитро (стрибки на батуті), переможець юнацьких ігор 2011 р.Олейнік Антон (греко-римська боротьба), призери чемпіонату України – команда 2000 р.н. з баскетболу.

«Чому потрібно вибрати нас!»

Тому що тільки наша школа має власну спортивну базу, в якій  працюють найкращі тренери-викладачі. Ми є однією з не багатьох спортивних шкіл м. Харкова, де культивуються 8 видів спорту. Шлях до Олімпійських медалей починається у нас! 

Основні технічні показники спортивного комплексу

Школа має спеціалізовані зали з боротьби, стрибків на батуті, малий зал, а також зал ігрових видів загальною площею  1940,4 м2, 7  роздягалень на 140 місць, 2 душеві кімнати на 5 рожків.

Вид діяльності 

Забезпечення розвитку здібностей вихованців в обраному виді спорту, створення необхідних умов для гарманійного виховання, фізичного розвитку, повноцінного оздоровлення, змістовного відпочинку і дозвілля дітей та молоді, самореалізації, набуття навичок здорового способу життя, підготовка спортсменів для резервного спорту. 

Напрямки за видами спорту

Баскетбол, греко-римська боротьба, вільна боротьба, боротьба дзюдо, регбі, стрибки на батуті, футбол, шахи.Назад к Спортивна інфраструктура
Інформаційні платформи