Звання найкращої спортсменки і 7 медалей. Харківʼяни вдало виступили на ЧУ з боксу

10 квітня 2023 13:00

Чемпіонат України з боксу серед юніорів та юніорок (2007-2008 років народження) відбувся у Хмельницькому з 2 по 9 квітня.

Федерація боксу Харьківськоі області була представлена на національній першості трьома юніорками. Кіра Макагоненко (46 кг., тренер Артем Макагоненко) та Ульяна Безфамільна (57 кг., Восток, тренер Сергій Верходанов) перемогли своїх соперників і стали чемпіонами України.

Елизавета Ситнік (63 кг., Восток, тренер Сергій Верходанов) завоювала срібну медаль.

Відзначимо, Кіру Макагоненко судді визнали кращою спортсменкою чемпіонату.

Серед юніорів чемпіоном став харківʼянин Олександр Звєрєв (46 кг., тренер Сергій Штефан). Друге місце здобули Назар Малінкін (46 кг., ШВСМ, тренер Сергій Данильченко, Андрій Марчук) та Іван Безуглий (66 кг., ХТЗ, тренер Роман Шкарупа). Бронзову медаль виграв Данило Лученцов (54 кг., тренер Денис Густодим).

27 березня 2024
Ражба – бронзовий призер міжнародного турніру з боксу у Литві
18 березня 2024
02 березня 2024
У Харкові нагородили переможців та призерів товариського турніру з боксу, який відбувся у Польщі